هزینه زندگی در استرالیا

هزینه زندگی در استرالیا

هزینه زندگی در کشور استرالیا در صورت داشتن شغلی مناسب بسیار کم هزینه و با امکان رفاهی بالاست، در این مقاله به چند مورد از هزینه هایی که با زندگی کردن در این کشور روبرو می‌شوید می‌پردازیم.

هزینه های زندگی در استرالیا به چند دسته کلی همانند هر کشور دیگری تقسیم می‌شود اما طبیعتا کیفیت و کمیت ارغام و اقلام در هر کشوری متفاوت است. این تفاوت‌ها را چندین فاکتور تعیین می‌کند:

  • هزینه‌های تولیدات داخلی و مواد اولیه
  • هزینه‌های مایات و ارزش افزونه
  • میزان واردات کشور و نبود منابع
  • میزان درآمد مردم کشور و نرخ بیکاری

هزینه های زندگی در استرالیا

سوالی که همه‌ی افراد قبل از اقدام جدی برای مهاجرت به استرالیا انجام می‌دهند، این است که، هزینه زندگی در استرالیا چقدر است؟

در پاسخ باید گفت اگر در سال ۱۳۹۹ میزان درآمدتان در داخل کشور بالا‌تر از ۶ میلیون تومان باشد و امکان مهاجرت به این کشور را نیز داشته باشید‌، به راحتی میتوانید از پس هزینه‌های زندگی در استرالیا بر بیایید. البته این یک تخمین است و باید برای بررسی وضعیت و اطلاعات متناسب با شرایط خود با مشاورین ما تماس بگیرید.

البته اگر با مشاوره موسسه یونیک میگریشن اقدام به مهاجرت نمایید با مشاوره ایجاد زمینه‌های درآمد زایی در استرالیا قبل از مهاجرت به این کشور حتی اگر اقوام و دوستی نیز در آنجا نداشته باشید نه نگران هزینه هستید و نه نگران مسکن خواهید بود.

هزینه زندگی در استرالیا
هزینه های زندگی در استرالیا

هزینه مسکن برای زندگی در استرالیا

مسکن از شاخصه‌های اصلی مخصوصا در یک مهاجرت به اعضای خانواده است. برای تامین مسکن در استرالیا قبل از مهاجرت باید اقدامات لازم را انجام دهید. با توجه به گستردگی کلاهبرداری در زمینه حتما از ما مشاوره بگیرید.

قیمت مسکن در استرالیا بستگی به خانه‌ای که مد نظرتان است مشخص می‌شود، تنوع قیمتی در استرالیا به اندازه ای است که بتوانید هزینه مسکن خود را قبل از مهاجرت پرداخت و مسکن ویا آپارتمان خود را آماده سکونت خود و خانواده خود نمایید.

هزینه مسکن برای زندگی در استرالیا
هزینه مسکن برای زندگی در استرالیا

هزینه خرید آپارتمان در استرالیا

در صورت تمایل و هزینه کمتر می‌توانید به خرید آپارتمان در استرالیا اقدام کنید، قیمت و هزینه آپارتمان در شهرهای کشور استرالیا بصورت تخمینی برای مرکز شهر بین ۳ تا ۱۰ میلیون دلار و در حومه شهر بین ۱ تا ۵ میلیون دلار بفروش میرسد.

هزینه اجاره مسکن در استرالیا نیز بسیار مناسب است که با توجه به تغییرات قیمت دلار و تفاوت تورم نمی‌توان قیمت حدودی دقیقی مشخص کرد، برای اطلاعات از اجاره می‌توانید از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *