درباره گروه مهاجرتی یونیک | یونیک میگریشن

معرفی مشاوران مهاجرتی یونیک

مشاوره مهاجرتی یونیک با گردآوری اطلاعات جامعی در حوزه مهاجرت باهدف فراهم آوردن زمینه مناسبی برای متقاضیان اخذ ویزاهای مهاجرتی به سایر کشورها فعالیت خود را در مهرماه سال ۱۳۹۶ آغاز نموده است، این مجموعه سعی دارد تا حد ممکن اطلاعات موردنیاز به متقاضیان مهاجرت را به‌صورت شفاف و کامل در وب‌سایت خود گردآوری، دسته‌بندی و به‌روزرسانی نموده و در اختیار همگان قرار دهد. ما می‌کوشیم با ارائه این خدمات و راهنمایی درست و صحیح مخاطبین مهاجرت را از سرگردانی درآوریم، این مجموعه با همکاری وکلای برجسته، باسابقه و خوش‌نام درزمینهٔ امر مهاجرت، راهنمای خوبی برای شما خواهد بود.

چشم‌انداز گروه مشاوره مهاجرتی یونیک

ما می‌خواهیم با ایجاد شبکه‌ای گسترده، منسجم و تخصصی، به‌عنوان برندی خوش‌نام در زمینه ارائه خدمات حقوقی در حوزه مهاجرت در کشور و منطقه مطرح و شناخته‌شده و برتر باشیم.

همکاران با گروه مشاوره مهاجرتی یونیک

مجموعه یونیک میگریشن با همکاری برجسته‌ترین وکلای مهاجرتی که دارای پروانه و مجوز فعالیت معتبر در کشورهای مهاجرپذیر هستند، بهترین خدمات را به مخاطبین خود ارائه می‌نماید. فارغ از اینکه به کدام‌یک از کشورها قصد مهاجرت و یا قصد اخذ ویزا داشته باشید، بخشی از خدمات موردنیاز متناسب با موضوع ویزای مورد درخواست را به‌صورت تجمیعی، باکیفیت و در سریع‌ترین زمان به انجام می‌رساندیم، ارزیابی املاک و دارایی‌ها، تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده و همچنین ترجمه اسناد و مدارک موردنیاز ازجمله خدماتی است که ما به متقاضیان ارائه می‌نماییم.

مجموعه آرمان سنجش به‌عنوان شبکه یکپارچه کارشناسان رسمی کشور در سریع‌ترین زمان و باکیفیتی عالی خدمات امور کارشناسی را به انجام می‌رسانند.

اشتراک گذاری متن

به بالای صفحه بردن