تصویر-هدر-باغ-آرمیدال-استرالیا

باغ آرمیدال در استرالیا

یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر آرمیدال، باغ آرمیدال Armidale Bicentennial Arboretum است. این باغ در کشور استرالیا یک محوطه وسیع با فضای سبز و تعدادی منابع آبی است که جلوه خاصی به قسمتی از مناظر این باغ بخشیده است.

مسیر دسترسی به فضای این باغ از سمت خیابان کنتاکی (Kentucky St) در قسمت شمال و خیابان گالووی (Galloway St) در قسمت جنوبی آن است.

محوطه سازی این باغ زیبا شبیه به یک مستطیل بزرگ است و در قسمت شرقی نیو ساوت ولز قرار گرفته است.

مراکز خرید و آپارتمان‌های مسکونی زیادی در اطراف این باغ ساخته شده‌اند و افراد محلی از این باغ به عنوان یک مکان تفریحی استفاده می‌کنند.

باغ آرمیدال استانبول
باغ آرمیدال استرالیا

موقعیت باغ آرمیدال در نزدیکی دبیرستان شهر آرمیدال قرار دارد. این باغ یکی از مکان‌های دیدنی ایالت نیو ساوت ولز محسوب می‌شود.

در صورتی که پس از مهاجرت به استرالیا و اقامت در منطقه نیوانگلند یا آرمیدال استرالیا قصد تفریح و گردش در شهر را داشتید، محوطه باغ آرمیدال برای شما خاطره‌ای بی نظیر را رقم خواهد زد.

در طول روز، افراد زیادی در فضای لذت بخش این باغ، پیاده روی می‌کنند و از هوای مطبوع آن بهره می‌برند.

منظره چشم نواز فضای باغ آرمیدال در فصل پاییز، به ویژه هنگامی که برگ‌های رنگارنگ پاییزی از درختان روی زمین می افتند، بهترین و جذاب‌ترین مناظری است که ممکن است تا کنون در زندگی مشاهده کرده باشید.

مناظر طبیعی فصل بهار، برگ‌های زرد، قرمز و نارنجی درختان به طور طبیعی، جلوه خاصی به طبیعت این باغ بخشیده است. توریست‌هایی که به شهر آرمیدال استرالیا سفر می‌کنند، بازدید از باغ آرمیدال را در برنامه گردشگری خود قرار می‌دهند.

باغ آرمیدال استانبول
باغ آرمیدال استرالیا

طبیعت باغ آرمیدال، منظره‌ای دست نخورده در ایالت نیو ساوت ولز

مهاجرت به استرالیا و سکونت در یکی از مناطق نیو ساوت ولز، نیوانگلند یا آرمیدال، می‌تواند فرصت مناسبی برای بازدید از مناظر زیبا و هوای لذت بخش باغ آرمیدال باشد.

در میان چمن‌های سبز و درختان کوتاه و بلند این باغ، برکه‌ها و دریاچه‌های کوچکی قرار دارد که در برخی از آن‌ها، صخره‌های سنگی با اندازه‌های مختلف قرار گرفته است؛ جریان آب تعدادی از دریاچه‌ها شدید است و هنگام برخورد با صخره‌های سنگی موجب به وجود آمدن آبشارهای بسیار زیبا با ارتفاع کم می‌شوند.

در برخی از قسمت‌های باغ آرمیدال، پوشش‌های گیاهی از حالت درختان بلند به بوته‌های کوتاه‌تر تغییر پیدا می‌کند. بوته‌های انبوه سرسبز محل مناسبی برای زندگی گونه‌های ویژه‌ای از پرندگان هستند. جانورانی که در بیشه‌ها و چمنزارها زندگی می‌کنند، در محوطه وسیع این باغ وجود دارند.

باغ آرمیدال استانبول
باغ آرمیدال استرالیا

مکانی در نزدیکی باغ آرمیدال قرار دارد که به عنوان یک اقامتگاه محلی برای استراحت توریست‌ها معرفی شده است. استودیو آرمیدال (The Studio Armidale)، شبیه به یک مسافرخانه است که دارای اتاق، رستوران و امکانات رفاهی برای افراد است.

به نظر می‌رسد این مکان برای سکونت موقت توریست‌ها و گردشگرانی که برای بازدید از باغ آرمیدال به آرمیدال می‌آیند، مناسب باشد.

اگر استرالیا را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب نموده‌اید و یا قصد مهاجرت به یکی از شهرهای این کشور را دارید، نیو ساوت ولز، نیوانگلند و آرمیدال می‌توانند مکان‌های مناسبی برای شما باشند.

افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند می‌توانند از طریق اخذ یکی از انواع ویزاها مانند ویزای سرمایه‌گذاری، کاری و… نسبت به اقامت در استرالیا و یا یکی از ایالات کشور استرالیا اقدام کنند.

امتیاز به این مطلب:

0 / 5. 0

مقالات مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن