مجسمه ایندریمارا

این مجسمه زیبا در خیابان کرمور، West Albury، نیو ساوت ولز استرالیا قرارگرفته است و یکی از جاذبه‌های گردشگری آلبوری به شمار می‌آید، اگر قصد مهاجرت به استرالیارادارید، پس از ورود به این کشور حتماً سری به این جاذبه دیدنی بزنید.

مسیر رسیدن به این مجسمه یک مسیر برای پیاده‌روی به همراه خانواده و دوستان است که طبیعت بسیار زیبایی را در معرض نمایش مسافران می‌گذارد.

در امتداد ساحل رودخانه موری با آرامش قدم بزنید و اگر مایل بودید می‌توانید از ایستگاه‌های مربوطه دوچرخه یا اسکوتر اجاره کنید تا هم ورزشی انجام داده باشید و هم مسیر را سریع‌تر طی کنید.

در نقاط مختلف مسیر رسیدن به مجسمه ایندریمارا نقشه‌های گرافیکی زیادی وجود دارد تا مسیرتان را به‌درستی پیدا کنید؛ بنابراین به‌هیچ‌وجه نگران سردرگمی نباشید چون با استفاده از qr code هم می‌توانید موقعیت خود را در نقطه‌نقطه مسیر بیابید.

مجسمه ایندریمارا
مجسمه ایندریمارا

ویژگی‌های مسیر رسیدن به مجسمه ایندریمارا و نحوه استفاده از آن

این مسیر، دسترسی ۱۵ کیلومتری بین مسیر رودخانه مورای و تالاب ونگا ایجاد می‌کند که به‌صورت پیاده یا با استفاده از دوچرخه قابل طی کردن است.

در بین راه مکان‌های زیادی برای متوقف شدن مسافران وجود دارد که می‌توانید از استراحتگاه‌ها برای یک پیک‌نیک و یا لذت بردن از منظره‌های دیدنی، استفاده نمایید.

در طول مسیر پیاده‌روی به سمت مجسمه ایندریمارا، مجسمه‌های زیادی نصب‌شده است. این اثرهای هنری توسط هنرمندان محلی و بومی، در امتداد پنج کیلومتری مسیرWagirra بین خیابان کرمور و تالاب ونگا ساخته و پراکنده‌شده‌اند. مسیری که به آن راه مجسمه ایندریمارا نیز می‌گویند.

ویژگی‌های مجسمه ایندریمارا و داستانی که روایت می‌کنند!

مجسمه‌ها و پانل‌های موجود در این مسیر از طریق گوشی هوشمند با صوت و تصویر همراه می‌شوند تا داستانی از تاریخ بومی و فرهنگ رود موری را برای شما بازگو کنند.

لازم به ذکر است پیاده‌روی در مسیر مجسمه ایندریمارا از اسکله قایقرانی کرمور آغاز می‌شود. خیابان کرمور در Padman Drive در غرب آلبوری می‌باشد.

مجسمه‌ها در امتداد مسیر قرارگرفته‌اند و اطلاعات مربوط به خالق اثر را می‌توانید در کنار هر مجسمه ببینید. مسیر پیاده‌روی بسیار آرام و از مسیر دوچرخه‌سواری تفکیک‌شده است.

در طول مسیر پرنده‌های زیبایی خواهید دید که با آرامش در کنار شما پرواز می‌کنند. در ابتدای شروع راه به سمت مجسمه زیبای ایندریمارا پارکینگ تعبیه‌شده است تا خودروی خود را پارک کنید.

همچنین پیاده راه دسترسی به مجسمه جذاب ایندریمارا برای دوچرخه، کالسکه و صندلی چرخ‌دار نیز مناسب است.

مجسمه ایندریمارا
مجسمه ایندریمارا

نکات مهم در بازدید از مجسمه ایندریمارا

در بعضی قسمت‌ها پیاده‌روی زیبا از روی رودخانه و تالاب‌ها صورت می‌گیرد که بسیار دیدنی است. سه مسیر برای دسترسی به مجسمه مذکور وجود دارد که کوتاه‌ترین را می‌توان در عرض سی دقیقه پیمود. بلندترین مسیر هم دو و نیم ساعت طول می‌کشد.

اگر در فصل بهار مهاجرت به کشور استرالیا را انجام می‌دهید، بهترین آب‌وهوا را برای بازدید از مجسمه ایندریمارا و طی کردن مسیر آن خواهید داشت.

با خیال راحت کالسکه، دوچرخه، اسکوتر، واکر و حتی حیوانات خانگی خود را بیاورید و از مسیر پیاده‌روی به مجسمه ایندریمارا لذت ببرید.

اغلب افرادی که این مسیر را طی کرده و از مجسمه ایندریمارا بازدید کرده‌اند این محل را یکی از بهترین خاطرات خود می‌دانند.

همراه خود حتماً میزان کافی آب آشامیدنی داشته باشید تا در طول مسیر از آن استفاده کنید. جالب است بدانید هر شخصی که مجسمه ایندریمارا را دیده است در هنر بومی و جزئیات آن درگیر شده است.

مجسمه ایندریمارا
مجسمه ایندریمارا

افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند می‌توانند از طریق اخذ یکی از انواع ویزاها مانند ویزای سرمایه‌گذاری، کاری و… نسبت به اقامت در استرالیا و یا یکی از ایالات کشور استرالیا اقدام کنند.

امتیاز به این مطلب:

0 / 5. 0

مقالات مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن