تصویر-هدر-مهاجرت-استرالیا-طریق-کار

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

یکی از راه‌های بسیار سریع دریافت ویزا مهاجرت به استرالیا از طریق کار است. این نوع روش مهاجرتی از سوی دولت استرالیا حمایت شده و این کشور سیستمی را ایجاد کرده است تا بتواند نیروی متخصص و ماهر خود را از این روش پیدا کند.

معمولاً روش‌های مهاجرت به کشور استرالیا گوناگون است اما مهاجرت به استرالیا از طریق کار یکی از راه‌های راحت به شمار می‌رود.

ایالت‌های مختلف لیست مشاغل مورد نیاز خود را اعلام می‌کنند و افرادی که با این شرایط واجد کار هستند می‌توانند کار کردن با ویزای کار استرالیا را انتخاب کنند.

در این راستا کسب امتیاز ۶۰ برای همه افراد، روند اخذ ویزای اقامت استرالیا را سرعت می‌بخشد.

مهاجرت به استرالیا از طریق کار
مهاجرت به استرالیا از طریق کار

زمانی که برای گرفتن ویزای اقامت استرالیا صرف می‌شود بسته به شغل و مدرک زبان افراد تفاوت دارد. با توجه به نیاز این کشور به نیروی متخصص و ماهر این زمان از ۳ ماه شروع شده و نهایتاً تا ۱۶ ماه به اتمام می‌رسد.

متقاضیان مهاجرت به استرالیا باید نسبت به اخذ ویزا اقدام کنند که هر فرد براساس شرایط خود یکی از انواع ویزاهای مهاجرت را انتخاب می‌کند.

ویزاها به بخش‌های مختلفی مانند ویزای کار و ویزای سرمایه‌گذاری و … را تقسیم می‌شوند که در ادامه به توضیح مفصل ویزای کار می‌پردازیم.

ویزای ۱۸۹ مهاجرت از طریق کار

شاید یکی از راحت‌ترین روش‌های مهاجرت به استرالیا از طریق کار، اخذ ویزای ۱۸۹ باشد.

با گرفتن این ویزا افراد می‌توانند از بیمه درمانی و تحصیلی استفاده کنند. همچنین به دلخواه شهر مورد نظر خود را برای زندگی انتخاب می‌کنند. در نهایت می‌توانند اسپانسر تعدادی از اعضای خانواده خود شوند.

این ویزا به افرادی تعلق می‌گیرد که به صورت کامل بتوانند ۶۰ امتیاز لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار را به دست آورند.

ویزای ۴۷۶ مهاجرت از طریق کار

از روش‌های مهاجرت به استرالیا از طریق کار برای فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور، اقدام از این طریق است. با این ویزا افراد می‌توانند شانس زندگی در استرالیا را داشته باشند.

فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی دانشگاه امیرکبیر و تهران با سنی کمتر از ۳۱ سال در این راستا شانس زیادی دارند. برای اخذ ویزای اقامت استرالیا از این طریق کسب نمره زبان ضروری بوده و تنها باید دو سال از زمان فارغ‌التحصیلی این افراد گذشته باشد.

با این شرایط افراد می‌توانند تا ۱۸ ماه ویزای اقامت در استرالیا را به دست آورند و کار کردن در استرالیا را تجربه کنند.

مهاجرت کاری با ویزای ۴۸۹ به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق کار با استفاده از ویزای ۴۸۹ منجر به اخذ ویزای موقت استرالیا در ۴ سال می‌شود. متقاضیان می‌بایست حداقل امتیاز ۵۰ را داشته باشند و با امتیاز مناطق خاص و یا اقوام نزدیک بتوانند به امتیاز نهایی ۶۰ برسند.

یکی از دلایلی که برخی از افراد این ویزا را مد نظر قرار می‌دهند این است که می‌توانند بعد از گذشت یک سال کار دائم در یکی از ایالات کشور استرالیا، درخواست اقامت دائم را در این کشور داشته باشند.

ویزای ۱۹۰ برای مهاجرت از طریق کار به استرالیا

آخرین روش مهاجرت به استرالیا از طریق کار و تخصص استفاده از ویزای ۱۹۰ این کشور است. امتیاز ۵۵ در این روش اهمیت دارد و می‌تواند با امتیاز ایالت‌های خاص به امتیاز ۶۰ رسید.

استفاده از این ویزا مزایایی همچون تحصیل در ایالت مختلف استرالیا، بیمه درمانی رایگان و مشغول به کار شدن را به همراه دارد.

هر کدام از ویزاهای نام برده شده برای تنها عده‌ای از افرادی که مهاجرت کاری به استرالیا را می‌پذیرند مناسب است و به امتیاز آن‌ها بستگی دارد.

مهاجرت به استرالیا از طریق کار
مهاجرت به استرالیا از طریق کار

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *