مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

یکی از راه‌های معمول و متداول برای مهاجرت به استرالیا که افراد زیادی به دنبال آن هستند، مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص است. تخصص و مهارت از جمله نیازهای اساسی و مهم کشور استرالیا است و به همین منظور این کشور برای رفع نیاز خود برای تخصص‌های مورد نیاز، ویزای اقامت دائم استرالیا را ارائه می‌دهد.

اسکیل ورکر نامیست که برای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص انتخاب شده است و کسانی که قصد ارتقای زندگی خود را دارند می‌توانند از این طریق برای مهاجرت به اقیانوسیه اقدام کنند.

روش‌های متداولی که برای اخذ ویزای اسکیل ورکر بیان می‌شود، یکی از راه‌های پیش رو برای افرادیست که استرالیا را برای زندگی انتخاب نموده‌اند.

اسکیل ورکر در مهاجرت از طریق تخصص

ویزایی که برای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص ارائه می‌شود، ویزای اسکیل ورکر نامیده می‌شود.

skill worker روش‌های مختلفی دارد که هر کس بر اساس میزان امتیازات خود و سطح مهارت و تخصصی دارد می‌تواند در هر یک از کلاس ها، اقامت در استرالیا را بدست آورد.

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص
مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

برای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص ابتدا باید اطلاعیه‌هایی که هر یک از شهرهای مختلف استرالیا منتشر می‌کنند مبنی بر تخصص مورد نیاز آن‌ها را بدست آورد.

در این روش هر یک از افراد می‌توانند بر اساس میزان تخصص مورد نیاز این شهرها و تخصص خود، برای اخذ ویزای اسکیل ورکر اقدام کنند. این روش مهاجرتی نیاز به داشتن امتیاز ۶۰ است.

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به استرالیا با تخصص و مهارت وجود دارد که در کلاس‌های متفاوتی طبقه‌بندی می‌شود.

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص کلاس ۱۸۹

این روش برای کسانی مناسب است که ۶۰ امتیاز لازم برای اخذ ویزای اسکیل ورکر را کسب نموده‌اند.

این راه بهترین مسیر برای گرفتن ویزای دائم از بدو ورود افراد به این کشور است و مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص جزو ایده‌آل‌ترین روش‌ها خواهد بود.

استفاده از مهارت و توانایی افراد کمک می‌کند تا افراد بتوانند در هر نقطه‌ای از شهرهای استرالیا بدون قید و شرط زندگی کنند. در صورتی که افراد میزان امتیاز لازم برای استفاده از کلاس ۱۸۹ را نداشته باشند، می‌توانند مسیرهای دیگر را برای اخذ اقامت استرالیا برگزینند.

مهاجرت با ویزای کلاس ۱۹۰

در مسیر قبل یعنی استفاده از توانایی و مهارت افراد باید حدود سنی مشخصی داشته باشند و در صورتی که افراد شرایط احراز ۶۰ امتیاز لازم برای مهاجرت کردن به کشور استرالیا را کسب نکنند، می‌توانند با بهره گیری از تخصص خود از ویزای کلاس ۱۹۰ اقدام کنند.

این روش افراد را ملزم می‌کند تا با شروط معین شده وارد کشور استرالیا شوند. در این خصوص لازم است تا افراد تعهد دو سال زندگی در یکی از شهرهای استرالیا را ارائه دهند و بعد از گذراندن این دو سال می‌توانند هر نقطه‌ای از کشور اقیانوسیه را به عنوان محل زندگی انتخاب کنند.

روش‌های ذکر شده تنها دو روش اسکیل ورکر برای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص بیان شده است و روش‌های دیگری نیز در این‌باره وجود دارد.

افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند می‌توانند از طریق اخذ یکی از انواع ویزاها مانند ویزای سرمایه‌گذاری، کاری و… نسبت به اقامت در استرالیا و یا یکی از ایالات کشور استرالیا اقدام کنند.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *