چرا مهاجرت و زندگی در استرالیا ؟

استاندارد زندگی در استرالیا

با زندگی در استرالیا شما شانس بودن در بخشی از کره زمین با چند فرهنگ مختلف که دارای مناظر زیبا و و نفیس است را با هم خواهید یافت، فرصت‌های شغلی فراوان، آموزش عالی، مراقبت‌های بهداشتی، امنیت و موارد دیگر، این همان چیزی است که در طول مهاجرت و زندگی در استرالیا در انتظار شما و خانواده شماست.

از بین ۱۸۸ کشور دنیا، کشور استرالیا در رتبه دوم شاخص‌های توسعه انسانی است. براساس شاخص‌های اعلامی سازمان ملل در سال ۲۰۱۶،Human Development Index یا به اختصار شاخص (HDI) کشور استرالیا در رتبه دوم جهان قرار دارد، که این شاخص نشان دهنده مراقبت‌های بهداشتی، آموزش عالی و زندگی در این کشور است، پس زندگی در استرالیا یعنی زندگی در یک کشور توسعه یافته.

اقتصاد قوی کشور استرالیا

طبق نظرسنجی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی سازمان ملل  OECD در سال ۲۰۱۷، اقتصاد استرالیا طی ۲۵ سال متوالی از رشد تولید ناخالص بالایی برخوردار است، که نشان دهنده سیاست‌های اقتصاد کلان قوی، اصلاحات ساختاری و تولید ناخالص داخلی سرانه این کشور است. با زندگی در استرالیا می توانید تجربه یک زندگی ایده آل و مرفه را داشته باشید.

استرالیا عضو سازمان‌های بزرگ بین المللی و منطقه‌ای از جمله سازمان ملل متحد، گروه ۲۰، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری‌های اقتصادی و توسعه، کشورهای مشترک المنافع و همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوس آرام است.

زندگی در استرالیا و زیبایی‌های طبیعی آن

استرالیا دارای یکی از پایین‌ترین سطح آلودگی هوا در جهان با سواحل شنی طلایی، بیابان‌ها، کوه‌ها و جنگل‌های بارانی استوایی است. در استرالیا بیش از ۵۰۰ پارک ملی و ۱۴ سایت میراث جهانی وجود دارد. زندگی در استرالیا برای شما شادی و نشاط و یک زندگی پر از هیجان را به ارمفان می‌آورد.

مهاجرت خوب و آسان و زندگی در استرالیا

اگر برای زندگی در استرالیا برنامه ریخته‌اید باید بدانید که در صورت رعایت کردن شاخص‌ها و معیارهای قانونی طبق برنامه مهاجرت دولت استرالیا که بر این مبنا تبعیضی برای نژاد و مذهب قائل نیست، از هر کشوری و با هر گرایشی قومی و مذهبی می‌توانید برنامه مهاجرت به این کشور را داشته باشید. و برای مهاجرت می‌توانید از بین ایالات کشور استرالیا یکی از ایالات را برای سکونت و اقامت متناسب با شرایط خود برگزینید. دولت و مردم استرالیا ملتی مهاجر دوست هستند و برای همگان مهاجرت به این کشور را تسهیل می‌کنند. مهاجرت به استرالیا و زندگی در استرالیا یکی از ساده‌ترین راه‌های مهاجرت و اخذ اقامت دائم در بین کشورهای مهاجرت‌پذیر است. با این تفکر هر روز تنوع فرهنگی این کشور افزایش می‌یابد و در روز ۲۱ مارس جشن تنوع قومیتی با حضور همه قومیت‌ها گرفته می‌شود. روز ۲۱ مارس در استرالیا مورد توجه همه‌جانبه و احترام همه است. با زندگی در استرالیا و کسب شهروندی استرالیا می توانید به تمامی تجربیات استرالیایی ها دست پیدا کنید.

فرصت‌های شغلی در استرالیا

استرالیا در بین سایر کشورها دارای پایین‌ترین نرخ بیکاری است و همین موضوع کارگران، صاحبان حرف و تخصص‌های مختلف را تشویق می‌کند تا بر اساس برنامه‌های مهاجرت به استرالیا از طریق جذب نیروهای متخصص اقدام کنند. در استرالیا نیروی کار ماهر به‌عنوان یک عامل کلیدی امکان به دست آوردن فرصت‌های شغلی مناسب را دارد.

حداقل دستمزد در استرالیا ۱۷٫۲۹ دلار AUD در ساعت است که بالاتر از حداقل دستمزد در انگلستان (۶٫۷۰ پوند) و ایالات‌متحده آمریکا (۷٫۲۵ دلار) است. استرالیا همچنین تعادل کار و زندگی سالم را تضمین می‌کند و اطمینان می‌دهد که کارکنان تمام‌وقت کار نمی‌کنند و مطابق قانون کار استرالیا، کارگران در هفته بیش از ۳۸ ساعت کار انجام نمی‌شود.

توصیه ما به متقاضیانی که می خواهند با زندگی در استرالیا ادامه حیات دهند این است که وب‌سایت‌های دولتی استرالیا را بررسی کرده و بر روی فهرست csol استرالیا، اخبار مربوط به مهاجرت به نقاط مختلف استرالیا و بسیاری موارد دیگر به روز در اختیار داشته باشند.

چرا یونیک میگرشن برای زندگی در استرالیا ؟

uniquemigration طیف گسترده‌ای از خدمات قانونی را در سطح بین‌المللی شامل مهاجرت و زندگی در استرالیا، آموزش و مشاوره قانونی ارائه می‌دهد. ما یک سازمان تخصصی در زمینه خدمات امور مهاجرتی به کشورهای مختلف هستیم، بهره‌گیری از تیم تخصصی و وکلای دارای صلاحیت و مجوز سازمان‌های مهاجرتی و همچنین بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصی مجرب در حوزه‌های مختلف موردنیاز به‌منظور تهیه و تکمیل پرونده مهارتی در استاندارهای جهانی از افتخارات دهه گذشته این مجموعه است. برای اطلاعات بیشتر برای زندگی در استرالیا می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

خدمات آموزشی uniquemigration برای دانش‌آموزانی که مایل به پذیرش در ایالات‌متحده آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلستان، ایرلند، آلمان، سوئد، سنگاپور و مالزی هستند، ارائه می‌شود. ما راهنمایی‌های گام‌به‌گام را برای دانش آموزان و خانواده‌هایشان برای زندگی در استرالیا ارائه می‌دهیم، ازجمله اطلاعاتی در مورد نیازهای مدرسه، کل پروسه پذیرش و کمک به‌پیش نیازهای سفر، سفر و پس از آمدن.

با ارائه مشاوره و خدمات جامع و مدرن مهاجرت به افراد، خانواده‌ها و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک در سراسر جهان، مجموعه ما به‌گونه‌ای طراحی‌شده است تا مشتریان با اطلاعات کامل بتوانند تصمیمات آگاهانه‌ای بگیرند. ما با هدف تسهیل فرآیند پیچیده تهیه پرونده مالی، اخذ تأییدیه‌ها، پر کردن درخواست‌ها، اخذ ویزا و کسب مجوز کار و اقامت به‌صورت سریع و آسان امکان‌پذیر باشد.
فرد متقاضی مهاجرت به این کشور می‌تواند از طریق اخذ یکی از انواع ویزاها مانند ویزای سرمایه‌گذاری،کاری و … نسبت به اخذ ویزا اقدام کند تا در شرایط مطلوبی در کشور اقامت داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد زندگی در استرالیا، اقامت دائم و تحصیل در استرالیا، با تیم یونیک میگرشن متشکل از مشاوران مهاجرت واجد شرایط و مشاوران ماهر تماس بگیرید.

امتیاز به این مطلب:

0 / 5. 0

مقالات مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.