ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ استرالیا

 ویزای اقامت دائم سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ استرالیا:

ویزای اقامت دائم، ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ استرالیا برای افرادی است که صاحبان یک کسب‌وکار جدید یا موجود از قبل هستند و یک ایالت یا منطقه‌ای از استرالیا اسپانسر آن‌ها است.شما اگر قبلاً یک ویزای کسب‌وکار موقت داشته‌اید می‌توانید متقاضی این ویزا باشید.

ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ استرالیا به شما اجازه می‌دهد:

 •  فعالیت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری خود را در کشور استرالیا مدیریت کنید.
 • ویزای ساب‌کلاس ۸۹۲ یک ویزای اقامت دائم است.

ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ استرالیا به شما و هرکدام از اعضای خانواده‌تان که موفق به گرفتن این ویزا شده‌اند اجازه می‌دهد که در استرالیا به‌طور نامحدود اقامت داشته باشید.

 • در استرالیا به‌طور نامحدود اقامت داشته باشید.
 • از خدمات مراقبت‌های پزشکی و سلامت استرالیا استفاده کنید.
 • اگر شرایط لازم برای شهروندی را دارید می‌توانید تقاضای شهروندی استرالیا بدهید.
 • اسپانسر بستگان واجد شرایط خود برای اقامت دائم شوید.
 • در استرالیا کار و تحصیل کنید.
 • به مدت ۵ سال از تاریخ صدور ویزا از استرالیا به استرالیا سفر کنید.
 • شما و خانواده‌تان با داشتن این ویزا واجد شرایط گرفتن مستمری از دولت استرالیا شوید.

هزینه ی اخذ ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ استرالیا:

مبلغ ویزای سرمایه‌گذاری ساب کلاس ۸۹۲ استرالیا از ۲۲۷۵ دلار استرالیا است که شما ممکن است مجبور به پرداخت مبالغی اضافه برای متقاضیان اضافی با سن ۱۸ سال یا بالاتر و یا متقاضیان اضافی زیر ۱۸ سال شوید.همچنین شما امکان دارد که مجبور شوید برای مدارک دیگری مثل مدارک تأیید سلامت و مدارک عدم سوءپیشینه و یا دیگر مدارک و تست‌هایی که ممکن است از شما خواسته شود پول پرداخت کنید.

محل اقامت شما در هنگام تقاضای ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ کجا باید باشد؟

در هنگام دادن درخواستتان به اداره مهاجرت برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری اقامت دائم ساب کلاس ۸۹۲ شما باید در استرالیا باشید؛ اما اعضای خانواده که شما برایشان درخواست ویزا می‌دهید چه در استرالیا باشند و چه نباشند مشکلی ندارد.

برای چه کسانی می‌توانید تقاضای ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ بدهید؟

شما می‌توانید در هنگامی که می‌خواهید درخواستتان را به اداره مهاجرت استرالیا تحویل دهید، اسم افراد زیر را جهت درخواست دریافت ویزا در درخواست خود بیاورید:

 • همسرتان یا شریک زندگیتان
 • فرزندانتان یا فرزندخوانده‌هایتان
 • فرزندان یا فرزندخواندگان همسرتان یا شریک زندگیتان
 • اگر فرزند شما بعد از تحویل درخواستتان به اداره مهاجرت استرالیا به دنیا آمد (اما قبل از تصمیم‌گیری دربارهٔ ویزا شما) شما باید تولد فرزند جدیدتان را هرچه زودتر به اداره مهاجرت اعلام نمایید. بدین منظور شما باید:

فرم کد ۱۰۲۲ برای اعلام تغییر در شرایط متقاضی است را پرکنید.

یک برگ کپی گواهی تولد فرزندتان را به این فرم الصاق کنید.

این مدارک را به دفتری که درخواست ویزای شما را بررسی می‌کند ایمیل کنید.

تقاضانامه شما باید شامل شواهد مستندی که روابط این افراد را با شما تأیید می‌کند باشد.

وظایف شما و خانواده‌تان بعد از گرفتن ویزا ساب‌کلاس ۸۹۲ چیست؟

شما و خانواده‌تان باید تمام شرایط ویزا و قوانین حاکم بر استرالیا را رعایت کنید و به تعهدات خود در مورد کسب‌وکارتان کاملاً عمل کنید.

متقاضیان واجد شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ استرالیا:

شما برای دریافت این ویزا باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • شما دارنده یکی از ویزای موقت ساب کلاس ۱۶۰،۱۶۱،۱۶۲،۱۶۳،۱۶۴،۱۶۵، بر اساس آنکه شما یا همسرتان یا همسر قدیمیتان یا شریک زندگیتان شرایط اولیه این ویزا را رعایت کرده باشید.
 • شما تمام شرایط و قوانین ویزای موقتتان را رعایت کرده باشید.
 • یکی از ایالات یا مناطق استرالیا اسپانسر شما باشند.
 • شما در دو سال گذشته حداقل ۱۲ ماه با یکی از این ویزاها در استرالیا اقامت داشته باشید.
 • شما یک تعهد واقعی برای ادامه دادن کسب‌وکار یا سرمایه‌گذاری‌تان در استرالیا داشته باشید.
 • شما، همسرتان یا شریک زندگیتان در فعالیت‌های تجاری غیرقابل‌قبول استرالیا فعالیت نداشته باشید.
 • شما و تمام اعضای خانواده‌تان که در فرم درخواست ویزا برایشان درخواست ویزا داده‌اید باید معاینات پزشکی لازم و مدارک لازم جهت تائید سلامت و نداشتن عدم سوءپیشینه را به سازمان مهاجرت ارائه دهید.

ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس 892 استرالیا
ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ استرالیا

مدارک لازم جهت اثبات کسب‌وکار برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ :

به‌منظور دریافت این ویزا لازم است نشان دهید:

 • صاحب یک یا چند کسب‌وکار اصلی هستید. بدین منظور شما باید تا دو کسب‌وکار اصلی را در استرالیا به‌صورت مستقیم و مستمر تا زمان تصمیم‌گیری روی درخواست ویزایتان مدیریت کرده باشید و مدیریت این کسب‌وکار(ها) را باید در ۲ سال قبل از دادن درخواست ویزایتان داشته باشید.

شما یا همسرتان یا شریک زندگیتان باید حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشید:

 • مالکیت ۵۱ درصد از کسب‌وکاری که گردش مالی سالانه‌اش کمتر از ۴۰۰ هزار دلار استرالیا باشد.
 • مالکیت ۳۱ درصد از کسب‌وکاری که گردش مالی سالانه‌اش بیشتر از ۴۰۰ هزار دلار استرالیا باشد.
 • مالکیت ۱۰ درصد از یک شرکت سهامی عام

اثبات قانونی بودن اکتساب کسب‌وکار:

شما باید بتوانید نشان دهید که کسب‌وکار یا کسب‌وکارهایی که در فرم درخواست ویزایتان ذکر کرده‌اید را به‌صورت قانونی اکتساب یا تأسیس کرده‌اید.

کارمندان و دارایی‌های شخصی یا حاصل از کسب‌وکار:

به‌استثنای اینکه اگر ایالت مربوطه‌ای که اسپانسر شخص متقاضی ویزا است، شرایط استثنایی را مطرح کنند، شخص متقاضی باید حداقل دوتا از سه شرط زیر را داشته باشد:

 • در ۱۲ ماه قبل از دادن درخواست ویزا شما باید یک نفر را که شهروند یا مقیم دائم استرالیا باشد یا دارنده پاسپورت نیوزلندی باشد و از اعضای خانواده‌تان نباشد را به‌صورت تمام‌وقت در کسب‌وکار خودتان یا همسرتان با شریک زندگیتان به کار بگمارید.
 • در ۱۲ ماه قبل از دادن درخواست ویزا، ارزش خالص دارایی خودتان (شما و همسرتان یا شریک زندگیتان باهم) در کسب (و یا هر دو کار و کسب‌وکار) اصلیتان در استرالیا ۷۵۰۰۰ دلار استرالیا باشد.
 • در ۱۲ ماه قبل از درخواستتان ارزش خالص دارایی شخصی و حاصل از کسب‌وکار شما در استرالیا (شما و همسرتان یا شریک زندگیتان با همدیگر) حداقل ۲۵۰۰۰۰ دلار استرالیا باشد.

گردش مالی شما برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ چه میزان باید باشد؟

شما باید گزارش صورت‌های مالی کسب‌وکار خود را در ۲ سال قبل از دادن درخواستتان آماده کنید و به اداره‌ی مهاجرت استرالیا تحویل دهید، همچنین شما بایستی نشان دهید که کسب کار اصلی یا هر دو کسب‌وکار اصلی شما در استرالیا باهم دقیقا در ۱۲ ماه قبل از دادن درخواستتان دارای گردش مالی حداقل ۲۰۰ هزار دلار استرالیا است.

مدیریت یک یا دو کسب‌وکار اصلی در استرالیا:

به‌منظور اخذ ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ استرالیا، شما باید شواهدی ارائه دهید، مبنی بر اینکه دقیقاً در ۲۴ ماه قبل از درخواست ویزایتان، مدیریت مستمر کسب کار یا کسب‌وکارهای اصلی معرفی کرده‌اید را داشته‌اید. همچنین باید شواهدی نیز مبنی بر اینکه شما مشارکت مستقیم و مؤثر در تصمیم‌گیری، بررسی و مدیریت عملکرد کلی این کسب‌وکار یا هر دو کسب‌وکار اصلی در ۲۴ ماه قبل از درخواست ویزایتان داشته‌اید، ارائه دهید. اگر شما مجموعاً ۶ هفته را در آن ۲۴ ماه خارج از استرالیا بوده‌اید باید برای فعالیت‌های مدیریتی مرتبط با کسب‌وکارتان در طول این مدت گزارش ارائه دهید. هم‌چنین باید شواهدی دال بر چگونگی مدیریت کسب‌وکارتان در زمان غیبت فراهم آورید.

معاینات و مدارک لازم جهت تأیید سلامتی:

شما باید معاینات لازم پزشکی را جهت تأیید سلامت انجام دهید. نتایج این معاینات ۱۲ ماه اعتبار دارد و تا زمانی که سازمان مهاجرت از شما نخواسته خودسرانه خودتان معاینات را انجام ندهید چون این معاینات تاریخ انقضاء دارد.

همچنین این معاینات برای افراد خانواده‌تان که در درخواستتان نامشان ذکرشده است چه مهاجرت کنند و چه مهاجرت نکنند باید انجام شود.

مدارک تشخیص هویت و عدم سوءپیشینه:

شما باید مدارک لازم تشخیص هویت را که اداره مهاجرت از شما خواسته را فراهم کنید. بدین منظور شما باید یک گواهی عدم سوءپیشینه از هر کشوری که ۱۲ ماه یا بیشتر در ۱۰ سال گذشته بعد از ۱۶ سالگیتان در آن زندگی کرده‌اید ارائه بدهید.

گواهی عدم سوءپیشینه برای تمام افراد خانواده‌تان که نامشان را در درخواست ویزایتان آورده‌اید خواه مهاجرت کنند یا نکنند باید ارائه شود.

بدهی و دیون شما به دولت استرالیا:

شما باید بدهی پرداخت‌نشده‌ای به دولت استرالیا نداشته باشید یا ترتیبی اتخاذ نمایید که قبل از اعطای این ویزا به شما تمام دیونتان به دولت استرالیا پرداخت کنید.

ویزای اقامت دائم صاحبان کسب‌وکار با اسپانسر ایالتی یا منطقه‌ای ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ چیست؟

ویزای اقامت دائم، سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ برای افرادی است که صاحبان یک کسب‌وکار جدید یا موجود از قبل هستند و یک ایالت یا منطقه‌ای از استرالیا اسپانسر آن‌ها است.

شما اگر قبلاً یک ویزای کسب‌وکار موقت داشته‌اید می‌توانید متقاضی این ویزا باشید.اخذ ویزای ساب‌کلاس ۸۹۲ استرالیا به شما اجازه می‌دهد که فعالیت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری خود را در استرالیا مدیریت کنید.

ویزای سرمایه‌گذاری ساب‌کلاس ۸۹۲ استرالیا به شما و هرکدام از اعضای خانواده‌تان که موفق به گرفتن این ویزا شده‌اند اجازه می‌دهد:

 • در استرالیا به طور نامحدود اقامت داشته باشید.
 • ازخدمات مراقبت‌های پزشکی و سلامت استرالیا استفاده کنید.
 • اگر شرایط لازم برای شهروندی را دارید می‌توانید تقاضای شهروندی استرالیا بدهید.
 • اسپانسر بستگان واجد شرایط خود برای اقامت دائم شوید.
 • در استرالیا کار و تحصیل کنید.
 • به مدت ۵ سال از تاریخ صدور ویزا از استرالیا به استرالیا سفر کنید.

شما و خانواده‌تان با داشتن ویزای ساب کلاس ۸۹۲ واجد شرایط گرفتن مستمری (حقوق پرداختی دولت به افراد بیکار، بیمار و پیر که قادر به انجام کار نیستند) از دولت استرالیا نمی‌شوید.

اشتراک گذاری متن

به بالای صفحه بردن